ТАУАРДЫҢ СИПАТТАМАСЫ
| Синонимдер | Painted Damask, Painted Belgic, White Leda. |
|---|---|
| Селекция | 1827 жылға дейін белгісіз интродуктор Ұлыбритания. |
| Гүлдің түсі | Қызыл күрең Ақ |
| Гүлдің түрі | Түкті |
| Хош иіс | (●●●●●) өте хош иісті |
| Бір сабақтағы гүлдердің саны | 3-5 дана |
| Гүлдің мөлшері, дейін | 8см |
| Бұтаның биіктігі, дейін | 120см |
| Бұтаның ені, дейін | 90см |
| Қысқы төзімділік | 4 аймақ |
| Түсініктеме | Кішкентай бүршіктер көне пішінді тостаған тәрізді қос гүлдерге айналады. Гүлдің түсі таң қалдырады – шетінде жіңішке шие жиегі бар қардай аппақ жапырақшалар алтын түстес аталықтардың кішкентай көзімен қоршалған. Жапырақтары Дамаск раушанына тән емес, дөңгелек және қою жасыл түсті, астыңғы жағында сұрғылт реңк бар. Бұта жинақы, жинақы. |
| Жарықтандыруға қойылатын талаптар | Күн |
| Ұнтақты зеңге төзімділік | ●●/●●● |
| Қара даққа төзімділік | ●●●/●●● |
| Жаңбырға төзімділік | ●●●/●●● |
| Гүлдену | Бір реттік |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Тауар түрі | гүлдер |
| Гүлдің түрі | Раушан |
| Өсімдіктердің биіктігі | Орташа бойлы |
| Көшет биіктігі | 100 см |
| Гүлденудің соңы | Шілде |
| Қыс мезгіліндегі жапырақтар | Түспежапырақты |
| Гүлденудің басталуы | Маусым |
| Жарыққа қатынасы | Жарық сүйгіш |
| Өмір сүру ұзақтығы | Көпжылдық |
| Орау әдісі | Жабық тамыр жүйесі |
| Өсімдік түрі | Көшет |
| Түсі | Қызғылт |
| Өсу энергиясы | Өскелең |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ересек өсімдіктің биіктігі | 120 см |
| Құрғақшылыққа төзімділік | Жоқ |
| Қыстық баспана | Жабу қажет емес |
| Суыққа төзімділік | Иә |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 35 000 ₸



Қызыл күрең
Ақ