
Термоформаланған шаршы-дөңгелек кәстрөлдер 2.5 литр
214 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
+7 (702) 484-65-35
Зинаида ( садоводство)- +7 (700) 777-71-76Менеджер
Заңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
кейіннен жылыжайға, жылыжайға немесе тікелей ашық жерге көшірілетін жас өсімдіктерді өсіру үшін уақытша контейнер ретінде пайдаланылады. Контейнердің түбінде қажетті аэрацияны және артық суды ағызуды қамтамасыз ететін, тамырлардың шіріп кету қаупін азайтатын жоталар мен дренаждық тесіктер қарастырылған
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Материал | Пластик |
| Көлемі | 3 л |
| Ені | 30 мм |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Диаметрі | 30 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Салмақ | 1 кг |
| Түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 214 ₸

