кейіннен жылыжайға, жылыжайға немесе тікелей ашық жерге көшірілетін жас өсімдіктерді өсіру үшін уақытша контейнер ретінде пайдаланылады. Контейнердің түбінде қажетті аэрацияны және артық суды ағызуды қамтамасыз ететін, тамырлардың шіріп кету қаупін азайтатын жоталар мен дренаждық тесіктер қарастырылған
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Материал | Пластик |
| Көлемі | 45 л |
| Ені | 100 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Диаметрі | 100 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Салмақ | 7 кг |
| Түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 570 ₸


