кейіннен жылыжайға, жылыжайға немесе тікелей ашық жерге көшірілетін жас өсімдіктерді өсіру үшін уақытша контейнер ретінде пайдаланылады. Контейнердің түбінде қажетті аэрацияны және артық суды ағызуды қамтамасыз ететін, тамырлардың шіріп кету қаупін азайтатын жоталар мен дренаждық тесіктер қарастырылған
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Материал | Пластик |
| Көлемі | 60 л |
| Ені | 120 мм |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Диаметрі | 120 мм |
| Биіктігі | 120 мм |
| Салмақ | 10 кг |
| Түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 150 ₸


