Көшеттерге арналған инъекциялық кассеталар - көшеттерді өсіру үшін қолданылатын арнайы контейнерлер. Олардың кеңістікті үнемдеу, аурулар мен зиянкестерден қорғау және бір уақытта бірнеше өсімдіктерді өсіру мүмкіндігі сияқты көшеттерді өсірудің дәстүрлі әдістеріне қарағанда бірқатар артықшылықтары бар.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Материал | Пластик |
| Көлемі | 5 л |
| Ені | 10 мм |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
| Салмақ | 1 кг |
| Түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 800 ₸


