Көлеңкелеуші тор өсімдіктерді күннен қорғау мақсатында жылыжайларды және ашық топырақты жабу үшін қолданылады. Тор материалы жарықтың біркелкі таралуына мүмкіндік беретін көлеңкеге ұқсайтын ұяшықтары бар кенеп болып табылады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Тор түрі | Көгал |
| Тордың қызметі | Өсімдіктерді күннен қорғау, Өсімдіктерді бұршақтан қорғау, Әмбебап |
| Материал | Полиэстер |
| Ені | 4 м |
| Ұзындығы | 4 м |
| Ұяшық ені | 1 мм |
| Ұяшық ұзындығы | 1 мм |
| Түсі | Жасыл |
| Көлеңке дәрежесі | 100 % |
| Ультракүлгін сәулеленуге тұрақтандырылған | Иә |
| Диаметрі | 23 см |
| Торлар саны | 10 |
| Бекіту элементтерінің саны | 0 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 800 ₸/м


