Гидрогель - түссіз түйіршіктер немесе кристалдар, олар суға малынған кезде онымен қаныққан және өзіндік су ыдыстарына айналады. Топыраққа жағылған кезде ісінген гидрогель өсімдіктердің ылғал көзіне айналады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | Гидрогель |
| Өндіруші | Собственное производство |
| Көлемі | 1 л |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Фракция, мм | 0-15 |
| Салмақ | 0 кг |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ені | 10 мм |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 500 ₸


