Ақ секатор
Әрбір үйде жақсы кескіш болуы керек. Гүлдерді ұзақ уақыт қуанту үшін оларды ең сүйікті құралдармен ғана кесіп, кесіп тастаған жөн. Бөлісеміз. Ең жақсы, тексерілген, жұмыс істейтіндер. Бізге ұнағандар. Сондай-ақ әдемі және, әрине, Саладиннің қылышындай жібек орамал.
✂️ жеңіл кескіштер
✂️ кішкентай қолға жарайды
✂️ хромдалған жүзі жоғары көміртекті болаттан жасалған, сондықтан қатты және тотқа төзімді
✂️ максималды Ø кесу — 19 мм
✂️ жалпы ұзындығы — 184 мм
✂️ пышақтардың ұзындығы — 42 мм
✂️ салмағы — 150 г
✂️ қаламдар ақ түсті
• өз секаторыңызды жақсы көріңіз
• әр қолданғаннан кейін пышақтарды дымқыл бактерияға қарсы майлықпен сүртіңіз
• қағаз бен сымды ешқашан және ешбір жағдайда кескіш қайшылармен кеспеңіз, резеңке таспалар мен арқандарды кеспеңіз — тек раушан гүлдері, кейде басқа гүлдер болса да
• құрғақ күйде көлденең жерде немесе арнайы қапшықта сақтаңыз
❤️ 2008 жылы жылыжайымыздағы алғашқы раушан гүлі осындай кескішпен кесілген. Бүгін әрқайсымыздың қолымызда — дәл солай! Әрбір тапсырманың өз үлгісі бар: кесуге арналған; өндірісте сұрыптау және орау процесінде кесуге арналған; шеберханада жұмыс істеуге арналған. Қызылдардың ең қызылы — бас ертегіде; ең өткірі сейфтегі бас есепшіде. Сіздер үшін, керісінше, біз әр раушан гүлін вазаға салмас бұрын оны кесіп алу қуаныш болатындай етіп, ең талғампаздарын таңдадық.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құрал түрі | Бақша қайшылары |
| жүздің пішіні | Тікелей |
| жүздің ұзындығы | 20 мм |
| Кескіш жүздің қаттылығы | 10 HRC |
| Кесудің максималды диаметрі | 30 мм |
| Тұтқаның материалы | Алюминий |
| Ағаш түрі | Бақаут |
| Жалпы ұзындығы | 50 мм |
| Салмақ | 1 кг |
- Бағасы: 2 670 ₸



