Бақша кескіштері ең көп сұранысқа ие болуы мүмкін бақшаға арналған құралдар. Бұл қарапайым әмбебап механизм, ол бүгінде көптеген жұмыстарда қолданылады және онсыз бақшада іс жүзінде мүмкін емес. Дегенмен, кескіштердің өздері мақсатына, жетегінің конструкциясына, ерекшеліктеріне және жұмыс көлеміне байланысты өте әртүрлі етіп жасалады. Сондықтан кескіштерді таңдау оңай болмауы мүмкін – нарықта ұсынылатын өнімдер туралы қандай да бір түсінік болуы керек.
Секаторлардың негізгі ерекшеліктері
Жалпы алғанда, кескіштер – бұл пышақтардың арнайы конфигурациясы бар қайшылардың бір түрі (мұнда кескіштердің жұмысының ерекшелігі әсер етеді). Өйткені, өсімдіктердің тірі өркендері шырын бөледі, сондықтан қатты бұтақтар жұмыс аймағынан сырғып кетуі мүмкін. Сондықтан кескіш пышақтардың орақ пішіні болады, сонымен қатар олар тістермен жабдықталған. Сонымен қатар, кескіштерді әзірлеушілер ашылу бұрышын азайтады – тұтастай алғанда, бұтақтарды кесу кезінде кескіштердің сырғып кетуіне жол бермеу үшін бәрі жасалады.
Бау-бақша кескіштерімен жұмыс істеген көп жылдар ішінде оларға белгілі бір талаптар әзірленді:
- сапасы бойынша – кескіш бұтақтардың біркелкі кесілуін қамтамасыз етуі керек, жиектері кептеліп қалмауы керек, бұл өсімдік ауруларының ықтималдығын азайтады;
- эргономика бойынша – секатерлермен жұмыс істегенде ең аз күш жұмсау керек;
- бұл ретте секаторлар жұмыста жеткілікті берік және сенімді болуы тиіс.
Секаторлардың негізгі ерекшеліктері
Жалпы алғанда, кескіштер – бұл пышақтардың арнайы конфигурациясы бар қайшылардың бір түрі (мұнда кескіштердің жұмысының ерекшелігі әсер етеді). Өйткені, өсімдіктердің тірі өркендері шырын бөледі, сондықтан қатты бұтақтар жұмыс аймағынан сырғып кетуі мүмкін. Сондықтан кескіш пышақтардың орақ пішіні болады, сонымен қатар олар тістермен жабдықталған. Сонымен қатар, кескіштерді әзірлеушілер ашылу бұрышын азайтады – тұтастай алғанда, бұтақтарды кесу кезінде кескіштердің сырғып кетуіне жол бермеу үшін бәрі жасалады.
Бау-бақша кескіштерімен жұмыс істеген көп жылдар ішінде оларға белгілі бір талаптар әзірленді:
- сапасы бойынша – кескіш бұтақтардың біркелкі кесілуін қамтамасыз етуі керек, жиектері кептеліп қалмауы керек, бұл өсімдік ауруларының ықтималдығын азайтады;
- эргономика бойынша – секатерлермен жұмыс істегенде ең аз күш жұмсау керек;
- бұл ретте секаторлар жұмыста жеткілікті берік және сенімді болуы тиіс.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құрал түрі | Бақша кескіштер |
| жүздің пішіні | Қисық |
| жүздің ұзындығы | 40 мм |
| Кескіш жүздің қаттылығы | 5 HRC |
| Кесудің максималды диаметрі | 5 мм |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Ағаш түрі | Амарант |
| Жалпы ұзындығы | 100 мм |
| Салмақ | 1 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 000 ₸



