"Қызыл сектор" термині медицинадан құмар ойындарға дейін әртүрлі салаларда қолданылады. Төменде негізгі мағыналар берілген:
1. Өлшеу аспаптары мен техникасы
Манометрлердің, тахометрлердің немесе термометрлердің таразыларында қызыл сектор мынаны білдіреді сындарлы аймаққа немесе жұмыс режимі мүмкіндіктер шегінде.
- Тахометр: Қозғалтқыштың айналу жиілігін көрсетеді, оның асып кетуі істен шығуға әкелуі мүмкін.
- Авто аспаптар панелі: Қызыл индикаторлар (белгішелер) әрқашан қозғалысты жалғастыру қауіпті болатын елеулі ақаулар (майдың төмен қысымы, қызып кету, тежегіш ақаулары) туралы сигнал береді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құрал түрі | Бақша қайшылары |
| жүздің пішіні | Тікелей |
| жүздің ұзындығы | 30 мм |
| Кескіш жүздің қаттылығы | 5 HRC |
| Кесудің максималды диаметрі | 30 мм |
| Тұтқаның материалы | Алюминий |
| Ағаш түрі | Амарант |
| Жалпы ұзындығы | 70 мм |
| Салмақ | 1 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 650 ₸


