Алтын түстес кескіштер нарықта кеңінен ұсынылған және әдетте бар тұтқалардың немесе жүздердің алтын түстес жабыны, бағалы металдан жасалған емес. Бұл жабын сәндік лак, электропластикалық жабын немесе кейбір жағдайларда функционалды титан жабыны болуы мүмкін.
Қолжетімді алтын кескіштер
"Алтын" кескіштердің көпшілігі сәндік немесе қорғаныш жабыны бар стандартты бақша құралдары болып табылады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құрал түрі | Бақша қайшылары |
| жүздің пішіні | Тікелей |
| жүздің ұзындығы | 2 мм |
| Кескіш жүздің қаттылығы | 6 HRC |
| Кесудің максималды диаметрі | 62 мм |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Ағаш түрі | Өрік |
| Жалпы ұзындығы | 26 мм |
| Салмақ | 1 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸



