Бақша қайшылары — бұл негізінен шөп шабу, бұталарды кесу, жіңішке сабақтар мен гүлдерді кесу үшін қолданылатын жан-жақты бау-бақша күтімі құралы. Олардың кескіштерден айырмашылығы, олардың екі бөлігі де кескіш қалақшалар болып табылады, бұл өсімдіктердің жұмсақ тіндері үшін нәзік кесуді қамтамасыз етеді.
Бау-бақша қайшыларының түрлері
Қайшының нақты түрін таңдау сіздің бақшаңыздағы міндеттеріңізге байланысты.
- Шөп шабуға арналған қайшы (көгалды): Көгал шөп шапқыш немесе қайшы жете алмайтын жерлерде көгалдардың шеттерін кесуге арналған.
- Ерекшеліктері: Көбінесе тік жұмыс істеуге арналған ұзын тұтқалары бар және тік және көлденең беттерді кесуге ыңғайлы болу үшін айналмалы пышақ механизмімен жабдықталуы мүмкін.
- Гүлдерді кесуге арналған қайшы/бонсай: Сабақтарды дәл кесуге және сәндік өсімдіктерді пішіндеуге арналған жұқа, өткір жүздері бар жеңіл және ықшам құралдар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құрал түрі | Бақша қайшылары |
| жүздің пішіні | Тікелей |
| жүздің ұзындығы | 23 мм |
| Кескіш жүздің қаттылығы | 5 HRC |
| Кесудің максималды диаметрі | 5 мм |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Ағаш түрі | Өрік |
| Жалпы ұзындығы | 5 мм |
| Салмақ | 1 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 300 ₸



