Сіз кескіштерді екеуімен де сатып ала аласыз табиғи ағаштан жасалған тұтқалармен, сондай-ақ тұтқалары бар "ағаш дәніндей" жабын немесе дизайн. Табиғи ағаш жайлылықты қамтамасыз етеді, ал имитация заманауи материалдардың практикалық мүмкіндіктерімен эстетиканы қамтамасыз етеді.
Табиғи ағаш тұтқалары бар кескіштер
Бұл модельдер көбінесе классикалық сыртқы түрі, жағымды тактильді сезімі және материалдың экологиялық тазалығы үшін таңдалады.
Жылтыратылған ағаш тұтқалары бар тұтас соғылған кескіш. Ол конструкцияның сенімділігін және классикалық сыртқы түрін қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құрал түрі | Бақша қайшылары |
| жүздің пішіні | Тікелей |
| жүздің ұзындығы | 50 мм |
| Кескіш жүздің қаттылығы | 5 HRC |
| Кесудің максималды диаметрі | 5 мм |
| Тұтқаның материалы | Алюминий |
| Ағаш түрі | Қара ангелим |
| Жалпы ұзындығы | 50 мм |
| Салмақ | 1 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 540 ₸


