"Айналмалы табақ" су бүріккіші - бұл әрбір бағбанға тамаша көмекші. Оны суару орнына қойып, шлангты жалғап, суды қосып, қалғанын сіз үшін жасаса жеткілікті. Ол көгалдарды, көкөніс бақшаларын және гүлзарларды суаруға жарамды. Бүріккіштің көмегімен сіз енді көкөніс бақшасында суарғышпен немесе шлангпен жүгірудің қажеті жоқ.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Бүріккіш түрі | Мотор бүріккіш |
| Бүріккішті тасымалдау әдісі | Арбада |
| Қуат көзі | Механикалық |
| Бүрку диапазоны / радиусы | 2 м |
| Бактың көлемі | 1 л |
| Өнімділік | 1 литр/мин |
| Бүріккіш түтіктің ұзындығы | 1 см |
| Шланг ұзындығы | 1 см |
| Жалпы салмағы | 1 кг |
| Бүріккіш сұйықтықтың максималды температурасы | 1 град. |
| Бүріккіш ағынды реттеу | Иә |
| Түсі | Көк |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кепілдік мерзімі | 1 ай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 210 ₸


