Бақшадағы "төбелік суарғыштар" әдетте деп аталады үстіңгі суару жүйелерімен немесе жаңбырлатып суару жүйелерімен жылыжайлар мен жылыжайларға арналған. Өртке қарсы спринклерлерден айырмашылығы, олар үлкен аумақтарды біркелкі суаруға және қажетті микроклиматты қамтамасыз етуге арналған.
Түрлері мен өнімдері
Бұл жүйелер төбеге ілінген құбырлар немесе шлангтар желісінен тұрады, оларға бүріккіштер немесе саптамалар орнатылған.
- Микроспринклерлер/Микро жаңбырлатқыштар: Бұл ұсақ бүріккіш (тұман) немесе ұсақ жаңбыр тудыратын шағын саптамалар.
- Қолдану: Ауаның жоғары ылғалдылығын сақтау үшін өте қолайлы, бұл қияр сияқты дақылдар үшін, сондай-ақ тамыр шламы мен тұқымның өнуі үшін өте маңызды.
- Өнімдер: Нарықта суару жүйелерін құрастыруға арналған компоненттер ретінде жиі сатылатын әртүрлі модельдер бар. Сіз оларды "жылыжай микроспринклері" немесе "тұманға қарсы саптама" атауларымен таба аласыз.
- Бүріккіш таспалар (ТҰМАН таспасы): Бұл өсімдіктердің үстіне желдеткіш немесе тұман түрінде су шашатын икемді, тесілген шлангтар.
- Қолдану: Төсектерді біркелкі суаруға арналған тамаша бюджеттік шешім, орнату және бөлшектеу оңай.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Бүріккіш түрі | Қолмен |
| Бүріккішті тасымалдау әдісі | Қолында |
| Қуат көзі | Механикалық |
| Бүрку диапазоны / радиусы | 5 м |
| Бактың көлемі | 1 л |
| Өнімділік | 1 литр/мин |
| Бүріккіш түтіктің ұзындығы | 50 см |
| Шланг ұзындығы | 5 см |
| Жалпы салмағы | 1 кг |
| Бүріккіш сұйықтықтың максималды температурасы | 5 град. |
| Бүріккіш ағынды реттеу | Иә |
| Түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кепілдік мерзімі | 1 ай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 900 ₸


