Сіз бақшаға немесе көгалдарға арналған пластикалық айналмалы (айналмалы) айналмалы суарғышты іздеп жүрсіз бе; мұндай құрылғылар Қазақстан мен Ресей нарығында қолжетімді бағамен кеңінен ұсынылған. Олар кәдімгі бақша шлангіне қосылып, аумақты біркелкі суаруды қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Бүріккіш түрі | Қолмен |
| Бүріккішті тасымалдау әдісі | Қолында |
| Қуат көзі | Механикалық |
| Бүрку диапазоны / радиусы | 2 м |
| Бактың көлемі | 0 л |
| Өнімділік | 0 литр/мин |
| Бүріккіш түтіктің ұзындығы | 0 см |
| Шланг ұзындығы | 0 см |
| Жалпы салмағы | 1 кг |
| Бүріккіш сұйықтықтың максималды температурасы | 0 град. |
| Бүріккіш ағынды реттеу | Иә |
| Түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кепілдік мерзімі | 1 ай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 320 ₸



