Шлангпен суару үшін сізге қажет бүріккіш пистолет немесе ұшы-бүріккіш, олар жылдам ажыратылатын қосқыштар арқылы оңай қосылады. Олар әртүрлі тапсырмалар үшін ағын түрін және су қысымын реттеуге мүмкіндік береді: гүлзарларды нәзік суарудан бастап көлікті жууға дейін.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Бүріккіш түрі | Қолмен |
| Бүріккішті тасымалдау әдісі | Қолында |
| Қуат көзі | Механикалық |
| Бүрку диапазоны / радиусы | 2 м |
| Бактың көлемі | 2 л |
| Өнімділік | 2 литр/мин |
| Бүріккіш түтіктің ұзындығы | 2 см |
| Шланг ұзындығы | 2 см |
| Жалпы салмағы | 2 кг |
| Бүріккіш сұйықтықтың максималды температурасы | 2 град. |
| Бүріккіш ағынды реттеу | Иә |
| Түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кепілдік мерзімі | 1 ай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 300 ₸


