Қапшықты қара бүріккіш
бау-бақша өсімдіктеріне күтім жасау үшін қолданылады - жұмсақ суару, сондай-ақ тыңайтқыштарды, гербицидтерді немесе тыңайтқыштарды қолдану. Бүріккіш сонымен қатар емдеу-профилактикалық мекемелерде, жұқпалы аурулар ошақтарында, коммуналдық кәсіпорындарда, тұтынушылық өнеркәсіп базарларында, әлеуметтік қамсыздандыру мекемелерінде профилактикалық дезинфекциялау үшін қолданылады. Резервуар 16 литрге есептелген.
Артықшылықтары:
- эргономикалық дизайн;
- ыңғайлы реттелетін белдіктер;
- берік кіріктірілген тұтқа;
- максималды ұзындығы 80 см телескопиялық штанга;
- бүркудің, бүркудің және бүркудің екі түрі;
- жиынтықта жөндеу жинағы (төсемдер, бүріккіш саптама)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Бүріккіш түрі | Аккумуляторлық (электрлік) |
| Бүріккішті тасымалдау әдісі | ранецті (артқы жағында) |
| Қуат көзі | аккумуляторлық |
| Бүрку диапазоны / радиусы | 2 м |
| Бактың көлемі | 16 л |
| Өнімділік | 0 литр/мин |
| Бүріккіш түтіктің ұзындығы | 0 см |
| Шланг ұзындығы | 3 см |
| Жалпы салмағы | 10 кг |
| Бүріккіш сұйықтықтың максималды температурасы | 1 град. |
| Бүріккіш ағынды реттеу | Иә |
| Түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кепілдік мерзімі | 0 ай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 37 000 ₸



