Бау-бақша құралдарының жинағы - электрлік ара және электрлік кескіш кескіш. Ол ұзындығы 2.5 метр телескопиялық ұзартқыш штангамен жабдықталған, бұл қосымша қаражатты қажет етпей-ақ биік бұтақтар мен бұталарға жетуді жеңілдетеді. Жинаққа зарядтауға үзіліссіз ұзақ жұмыс істеуді қамтамасыз ететін екі батарея кіреді.
Шынжырлы электрлі ара ағаштар мен бұтақтарды кесуді жылдам және тиімді орындауға мүмкіндік беретін жинаққа кіреді. Үлкен бұтақтарды аралау араның күші мен ұзартқыш сымның арқасында оңай және ыңғайлы процеске айналады. Бұталарды, бұталарды және бұтақтарды кесу үшін жұмыстың дәлдігі мен сапасына кепілдік беретін электрлік кескіш қарастырылған.
Шынжырлы электрлі ара ағаштар мен бұтақтарды кесуді жылдам және тиімді орындауға мүмкіндік беретін жинаққа кіреді. Үлкен бұтақтарды аралау араның күші мен ұзартқыш сымның арқасында оңай және ыңғайлы процеске айналады. Бұталарды, бұталарды және бұтақтарды кесу үшін жұмыстың дәлдігі мен сапасына кепілдік беретін электрлік кескіш қарастырылған.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Қозғалтқыштың орналасуы | Көлденең |
| Шинаның ұзындығы | 50 мм |
| Кесу ұзындығы, (мм) | 395 |
| Тізбек қадамы | 0.404" |
| Тізбектің айналу жылдамдығы | 1 м/сек |
| Айналымдар саны | 100 айн/мин |
| Май багының көлемі | 0 мл |
| Шу деңгейі | 5 дБ |
| Салмақ | 1 кг |
| Кепілдік мерзімі | 1 ай |
| Смазка цепи | Ручная |
| Фонарь | Жоқ |
| Өнім түрі | Аккумуляторная цепная |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 70 000 ₸




