Ағаштың әртүрлі түрлерін кесуге арналған. Ағаштарды кесумен, бұтақтарды кесумен, отын дайындаумен, бұтақтарды кесумен және т.б. Араның жұмысы үшін отын қоспасын дайындау қажет емес. Зиянды газдар мен жағымсыз иістердің болмауына байланысты құралды үй ішінде пайдалануға болады.
Артықшылықтары
- Сенімділік — мыс орамасы қозғалтқыштың жоғары жүктеме кезінде де тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
- Ағашты тік жазықтықта ыңғайлы аралау — қозғалтқыштың көлденең орналасуы бар.
- Ара гарнитурасының жоғары ресурсы — майды автоматты түрде беру жүйесі шина мен шынжырдың жеткілікті мөлшерде уақтылы майлануын қамтамасыз етеді.
- Қауіпсіз пайдалану — іске қосу құлпы араның кездейсоқ қосылуына жол бермейді, құрал пайдаланушыға қарай күрт секірген кезде шынжырдың инерциялық тежегіші оның айналуын бірден тоқтатады.
- Ыңғайлы пайдалану — тісті тірек ағаштан сырғып кетпейді, араны мықтап бекітеді және пайдаланушының қолындағы жүктемені азайтады, бұл әсіресе үлкен бөренелермен немесе ағаштармен жұмыс істеуге ыңғайлы.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | Собственное производство |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Қозғалтқыштың орналасуы | Көлденең |
| Шинаның ұзындығы | 200 мм |
| Кесу ұзындығы, (мм) | 430 |
| Тізбек қадамы | 1/4" |
| Тізбектің айналу жылдамдығы | 100 м/сек |
| Айналымдар саны | 100 айн/мин |
| Май багының көлемі | 0 мл |
| Шу деңгейі | 10 дБ |
| Салмақ | 4 кг |
| Кепілдік мерзімі | 1 ай |
| Смазка цепи | Ручная |
| Фонарь | Жоқ |
| Өнім түрі | Цепная электрическая пила |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 000 ₸





